Proje okuluna kayıt yaptıran öğrencilere çok özel imkanlar

Proje okuluna kayıt yaptıran öğrencilere çok özel imkanlar
20 Temmuz 2020 - 15:12

Kırıkkale'de imam hatip lisesini tercih ederek kayıt yaptıran öğrencilere ücretiz burs ve pansiyon imkanı sağlanacağı belirtildi.

Kırıkkale Beşir Atalay Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Proje okulunu tercih eden öğrenciler  karlı çıkıyor.

Okul Müdürü Erol Tuğ, yaptığı açıklamada, hedeflerinin parlak bir gelecek olduğunu söyledi.

2020-2021 eğitim öğretim dönemi için LGS tercih döneminin başladığını hatırlatan Okul Müdürü, Tuğ, "LGS'den 480 ve üzeri puanla okulumuza kayıt yaptıran öğrencilerimize ücretsiz yemek ve burs imkanı sağlıyoruz. Okulumuzda, 900 kişilik pansiyonumuzla 3 kişilik odalar, geniş ve refah okul kampüsü ve dinlenme alanları, açık ve kapalı spor alanları, mesleki tatbikat salonu, kütüphane ve okuma salonu, etüt sınıfları, sosyal aktivitelerin yanı sıra okul gezileri ve çeşitli spor kulüpleri yer almaktadır." dedi.

Öğrencilerin akademik açısından da önemli kazanımlar elde edeceklerini aktaran Tuğ, "Kırıkkale Üniversitesi ile akademik İş birliği, temel derslerde fen liseleri ile aynı müfredat ve aynı ders saati, alanında uzman deneyim ve eğitimci kadrosu ile sizlere hizmet için kalite sunmak için bekliyoruz. Okulumuzu mutlaka ziyaret ederek tercihlerinizin arasına almayı unutmayınız. Kontenjanımız bu yıl itibariyle 90 öğrenci olacaktır." ifadelerini kullandı.
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kamuran Çelik
    3 ay önce
    Gerçekten güzel imkanlar Erol Müdürüm emeklerinize sağlık burayı tercih edecek öğrenciler ne kadar şanslı Allah hepsini yolunu açık eylesin