Sosyal Bilimler Enstitüsü İle Kırıkkale Barosu arasında iş birliği protokolü

Sosyal Bilimler Enstitüsü İle Kırıkkale Barosu arasında iş birliği protokolü
13 Ekim 2020 - 12:20

Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarla birlikte başarılı çalışmalar gerçekleştiren Üniversitemiz, işbirliği protokollerine bir yenisini daha ekledi.  Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü İle Kırıkkale Barosu arasında eğitim, araştırma ve danışmanlık konularında İş Birliği Protokolü imzalandı. Üniversitemiz Rektörlük Senato Salonu’nda yapılan imza törenine Rektörümüz Prof. Dr. Ersan Aslan, Kırıkkale Baro Başkanı Av.Talat Apaydın, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet Başalan, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. AbdussamedYeşildağ,  Kırıkkale Baro Başkan Yrd. Av. Özlem Sakallı Bozdağ, Kırıkkale Baro Genel Sekreteri Av. Serhat Develioğlu,Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ziya Tok, Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Bölümü Başkanı Prof. Dr. Kürşat Nuri Turanboy, Hukuk Fakültesi Kamu Hukuku Bölümü Başkanı Prof. Dr. Mustafa Özen katıldı.
Rektörümüz Prof. Dr. Ersan Aslan, işbirliği protokolünün Üniversitemize ve Kırıkkale Barosuna katkı sağlayacağına olan inancını belirterek, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan işbirliği protokollerinin verimli bir şekilde devam ettiğini belirtti.
Rektörümüze ve protokolün gerçekleşmesinde emeği geçen hocalarımıza teşekkür eden Kırıkkale Baro Başkanı Talat Apaydın,  “Öğrenme, okuma ve bilgi yenileme süreci hiç bitmeyen bir mesleğe sahibiz. Bu nedenle bu protokolü çok önemsiyorum. Üniversitemize ve meslektaşlarımıza çok faydalı olacağına inanıyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Kırıkkale Baro Başkanı Talat Apaydın ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Abdussamed Yeşildağ tarafından işbirliği protokolü imzalandı. İmza töreni fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum