"Milli Eğitim ailesi iyi bir ekip ruhu içinde işini çok iyi yürütüyor"

 "Milli Eğitim ailesi iyi bir ekip ruhu içinde işini çok iyi yürütüyor"
29 Ocak 2020 - 23:01

Kırıkkale Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, Başarının bir ekip işi olduğunu hatırlatarak, Milli Eğitim ailesi olarak iyi bir ekip oldukların söyledi.
Tüfekçi, Valilik Konferans Salonu’nda okul ve kurum müdürleriyle düzenlediği toplantıda konuştu.
Toplantıda, birinci yarıyıl önemin değerlendirilmesi ve ikinci yarıyıl döneminde ise çeşitli planlamaları yaptıklarını açıklayan Tüfekçi, "Başarı ekip işidir. Kırıkkale Milli Eğitim ailesi iyi bir ekip ruhu içinde işini çok iyi yürütüyor. Sizler bulunduğunuz yerin eğitim liderisiniz. Her biriniz farklı bir dünyasınız. Her birinizin ayrı ayrı fikirlerinize ihtiyacımız var. Bizler insan yetiştiriyoruz. İnsan, düşünen, üreten, topluma ve insanlığa faydalı olan, sporun, müziğin, kültürün içinde olan bir varlıktır. Bu nedenle her bir öğrencinin yeteneklerini tanımalı, onları gelecek için özenle yetiştirmeliyiz. Bizler, sizlerin çalışmalarınızı maddi ve manevi olarak desteklemeye her zaman hazırız." dedi.
Toplantıda ayrıca Kırıkkale Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen proje çalışmalarının şu anda geldiği nokta ve bundan sonraki aşamalarında neler yapılacağı konusunda değerlendirmeler yapıldı, şube müdürleri de çeşitli sunumlar yaptı.
Yöneticilerin çeşitli konularla ilgili sorularının yanıtlanması, istek ve taleplerinin dinlenilmesi ile toplantı sona erdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum